Українці втратили дар мови: Марина Порошенко ввечері таки зізналася чому насправді йде в політику (Відео)

Дружина п’ятого президента України Петра Порошенка Марина Порошенка очолила список “Європейської Солідарності” на виборах до Київської міської ради, повідомляють Патріоти України.

“Сьогодні, я стою перед вами у новому статусі й знаю, що перше питання, яке я почую: “Чому я іду у політику?”. Відразу хочу сказати – не відчуваю себе політиком. У першу чергу я громадянка своєї країни, яку я дуже люблю. І мені не байдуже, що буде з Україною, і як буде розвиватись наша столиця. Людям часто розповідають про політику загальними словами, стандартними фразами, а на моє глибоке переконання, що політика – це не красиві гасла, це конкретні дії, від яких дуже часто залежать долі людей”, – заявила Марина Порошенко на конференції Київської міської організації партії “Європейська соідарність”.

“Впродовж п’яти років як перша леді я реалізовувала дуже багато соціальних та гуманітарних проектів. І в своїх діях я керувалася не красивими гаслами, а з можливості отримати конкретний результат – покращення якості життя кожної конкретної дитини, кожної окремої родини”, – зазначила Марина Порошенко.

“Все почалося з інклюзії. Щоб зрозуміти, як раніше жили діти з особливими освітніми потребами – уявіть собі життя на постійному пожиттєвому карантині. Коли ми починали свою роботу – у загальноосвітніх школах по всій країні навчалося менше трьох тисяч дітей з особливими освітніми потребами. А цього року до шкіл пішли понад 24 тисячі таких дітей”, – додала вона.