Українці будуть утримувати жителів “ДНР” і “ЛНР”: так вирішив Зеленський

550

У Володимира Зеленського прийняли важливе рішення щодо виплат жителям тимчасово окупованого Донбасу

Загрузка...

Про це в коментарі журналістам заявила нардеп від “Слуги народу” Ірина Верещук, передає Цензор.Нет.

За її словами, президентська партія “Слуга народу” вирішила “взяти на утримання” жителів ОРДЛО.

Мова йде про відновлення виплат громадянам, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Парламентарій Ірина Верещук також підкреслила, що в команді президента Володимира Зеленського зроблять все можливе для спрощення даних виплат жителям ОРДЛО.

“Так, ми хочемо, щоб там ходила гривня. Ми хочемо, щоб ті люди, які отримують пенсію на підконтрольній території, мали можливість це робити без диких довідок, які потрібно постійно здавати”, – стверджує нардеп.

Верещук також зазначила, що партія також розробляє спрощену процедуру перетину лінії розмежування на Донбасі, щоб жителям ОРДЛО простіше було отримувати виплати, приїжджаючи на мирну територію.

донбас, днр

“Ми повинні робити в парламенті все, щоб полегшити їм (жителям Донбасу) життя. Ми сьогодні розробляємо карту тих перших маленьких кроків, які б допомогли людям, які живуть в прифронтовій зоні, хоча б відчувати себе людьми. Я говорю зараз про спрощений перетин сірої зони, про логістичних центрах на КПВВ, про спрощення процедури отримання першого паспорта дітьми, які проживають (на окупованих територіях), отриманні пенсій, щоб люди не їздили і не стояли в чергах по 5-6 годин. Це ті речі, які ми можемо зробити найближчим часом”, – підкреслив соратниця Володимира Зеленського.

“Зараз ми розглядаємо цілу таку карту, щоб допомогти людям, щоб вони відчували, що за ними дивиться і піклується держава”, – підсумувала нардеп від “Слуги народу” у спілкуванні з журналістами.

Нагадаємо, раніше в Росії заявили, що російське громадянство за спрощеною схемою отримали вже близько 7000 жителів окупованих територій Донецької і Луганської областей. Про це заявив губернатор Ростовської області Василь Голубєв. За його словами, рішення про громадянство зараз чекають ще 30 тисяч чоловік.

Російські паспорти жителям окупованих територій почали видавати 14 червня 2019 року.

Загрузка...