Хто буде віддавати кредит МВФ, який знайшли у кишені Порошенка

Українці вже стільки заборгували МВФ, що розраховуватися доведеться ще багатьом майбутнім поколінням. Проте, стало відомо, що частина траншів від МВФ насправді пішла на збагачення екс-президента Петра Порошенка. То, хто ж буде віддавати кредит від МВФ, який знайшли в кишені колишнього гаранта? Подробиці повідомляє Страна.ua.

Загрузка...

Українські ЗМІ повідомляли, що до України прибув Сем Кислін. Це відомий мільярдер, мега інвестор і екс-радник Рудольфа Джуліані, колишнього мера Нью-Йорка.

Ще за “сумісництвом” Кислін давній ворог Петра Порошенка. Адже він звинуватив екс-президента України в “геноциді українського народу”. Після чого Петро Олексійович заборонив йому в’їзд до України на 5 років. Проте, мільярдер вже тут і готовий давати свідчення проти екс-президента України.

Спочатку потрібно розібратися за старими справами — зі злочинами Порошенко і його оточенням. І я можу посприяти залученню міжнародних правоохоронних органів. Вони спільно з вашими СБУ, МВС та іншими правоохоронними органами, будуть вести розслідування проти старої влади. Щоб в результаті не тільки винні були покарані, але і в бюджет країни були повернуті мільярди доларів, які знаходяться на рахунках компаній, прямо або побічно підконтрольних екс-президенту Порошенку”, — заявив Кислін.

Крім того, Сем Кислін відверто говорить, що останній транш від МВФ справді украв Петро Порошенко.

“Розслідування йде не менше, ніж за трьома статтями. Одна зі справ — по грошах МВФ. Точніше, за останнім мільярдом доларів кредитного траншу. Є підстави вважати, що всі ці гроші пішли не за призначенням. Їх вивели у вигляді рефінансування на комерційні банки. А далі — вони розсмокталися по кишенях. Все це робилося за розпорядженням Порошенка”, — повідомив мільярдер.

Отож, деякі експерти кажуть, що Україна може не повертати кредитні гроші. Якщо Порошенка позбавлять статусу президента, визнають фактом захоплення влади і посадять до в’язниці, то можна звертатися до міжнародного співтовариства про крадіжку міжнародних грошей. І нехай МВФ вимагає гроші у того, хто ними скористувався.

Як повідомляють у ЗМІ, багато ресурсів проводять на цю тему соціологічні опитування. Так, хто ж буде віддавати кредит МВФ, який знайшли у кишені Порошенка? Українці вважають, що гроші треба повернути із конфіскованого майна екс-президента.

Нагадаємо:

Тим часом, Петро Порошенко впевнений, що саме Зеленський є головною проблемою для України. Він заявив, що новий президент веде країну в прірву.
У Зеленського повідомили, що створюють новий орган для розслідування фінансових злочинів проти України. Його мета — повернути вкрадені гроші в бюджет.
При старій владі було не багато чесних чиновників. Стало відомо, що сім’я міністра фінасів заробляє на держоблігаціях.

Загрузка...